wz

. :   H O C K E Y   C L U B   V O J E N S K Á   T Ě L O V Ý C H O V N Á   J E D N O T A   L I B E R E C   : .

Menu

.: ARCHIV
.:
HISTORIE
.:
FÓRUM
.:
FOTOGALERIE
.:
KONTAKT
.:
ODKAZY
.:
SOUPISKA
.:
STATISTIKY
.:
TABULKA
.:
TRÉNINKY
.:
VÝSLEDKY
.:
ZÁPASY

15.kolo KLM

10.1.2014

HC Frýdlant 3:13 HC VTJ Liberec

- hráno v Liberci

Branky a nahrávky VTJ:  8. Burkoň (Herda), 10. Herda (Šesták), 13. Dvořák (Šesták, Tomíček V.), 22. Dvořák (Psota), 24. Herda (Svoboda), 24. Tomíček V. (Dvořák), 35. Psota (Tomíček V., Dvořák), 40. Tomíček V. (Dvořák), 41. Burkoň (Herda), 44. Burkoň (Šesták), 47. Šesták (Tomíček V., Chládek T.), 49. Herda (Psota), 56. Svoboda (Šesták, Chládek T.)

Třetiny: 0:3 0:5 3:5 

Vyloučení: 2:3 

Využití: -

V oslabení: -

Rozhodčí: -

Diváci: 35  

Sestava:  Tomíček J. - Chládek, Urban, Kyselák, Horáček, Duda, Svoboda - Burkoň, Herda, Šesták, Jarolím, Tomíček V ., Psota, Pěnkava, Dvořák.

Netradičně již v pátek nastoupili vojáci proti nevyzpytatelnému Frýdlantu na ledě Svijanské arény. Vzhledem k velké marodce povolal trenér Šesták už nyní velkou legendu libereckého hokeje útočníka Libora Pěnkavu, který přichází posílit útočné řady vojáků před blížícím se play-off. Utkání začalo v poměrně poklidném tempu. Favorizovaní vojáci se poprvé prosadili až v 8. minutě střelou Burkoně. O dvě minuty později střílel do černého kapitán Herda. Domácí tentokrát nehrozili ani z brejků a tak když se ve 13. minutě prosadil z dorážky Dvořák bylo prakticky rozhodnuto o osudu utkání. Druhá třetina nabídla divákům útočný hokej plný šancí. Ve 22. minutě pálil pod víko Dvořák. Dvě minuty po něm se podruhé v utkání prosadil důrazný kapitán Herda. Za další minutu přidal šestý gól vojáků V. Tomíček a začalo to vypadat na debakl. Vojáci pak trochu polevili a hráli spíše na krásu nežli na góly. Do konce třetiny se ještě po přesné kombinaci druhé útočné řady prosadil nikým nehlídaný Psota a v poslední minutě třetiny také V.Tomíček. Brankář J. Tomíček chtěl nechat poslední třetinu odchytat svého parťáka Hýbnera, ten ale ještě není zcela fit, a tak Tomíček dostal šanci připsat si první nuly sezóny. Poslední třetina začala pro vojáky excelentně. Po devíti vteřinách ukázal svou šikovnost štírek Burkoň. Následně se ale obrana vojáků fatální chyby, kterou třetí dorážkou potrestal legendární J. Peřina. O tři minuty později se prosadil Frýdlant podruhé. Burkoň ale předvedl, že začíná nabírat slušnou formu, když bekhendem zavěsil pod horní tyč domácí branky a zkompletoval tak hattrick. Vojáci poté předvedli profesorskou kombinaci, na konci které stál trenér Šesták. Kapitán Herda si vyměnil v předbrankovém prostoru kotouč se Psotou a poté také dovršil svůj hattrick. Domácí dokázali přidat ještě jeden čestný úspěch, avšak poslední slovo měl matador Svoboda, který projel do útočné třetiny jako horký nůž máslem a zakončil přesně mezi betony. Vojáci tak v poklidném tempu porazili Frýdlant a připsali si důležité tři body. 

V neděli 19.1. od 18 hodin se vojáci střetnou ve čtvrtém městském derby s týmem PSK. 

design by jancio22