wz

. :   H O C K E Y   C L U B   V O J E N S K Á   T Ě L O V Ý C H O V N Á   J E D N O T A   L I B E R E C   : .

Menu

.: ARCHIV
.:
HISTORIE
.:
FÓRUM
.:
FOTOGALERIE
.:
KONTAKT
.:
ODKAZY
.:
SOUPISKA
.:
STATISTIKY
.:
TABULKA
.:
TRÉNINKY
.:
VÝSLEDKY
.:
ZÁPASY

11.kolo KLM

8.12.2013

HC VTJ Liberec 4:7 PSK Liberec

 

Branky a nahrávky VTJ: 2. Tomíček V. (Dvořák), 27. Šnajdr (Herda), 35. Holata (Tomíček V., Šnajdr), 57. Jarolím (Herda) 

Třetiny: 1:4 2:3 1:0 

Vyloučení: 4:3  navíc Burkoň (VTJ) 10 OT

Využití: -

V oslabení: -

Rozhodčí: Kájínek – Hanzl, Podrazil

Diváci: 21  

Sestava:  J.Tomíček - Chládek, Svoboda, Arlt, Kyselák - Šesták, Burkoň, Herda, V.Tomíček, Dvořák, Holata, Šnajdr, Jarolím.

Nezvykle vysoká marodka doprovází zadní řady vojáku, a tak mohl trenér Šesták do třetího městského derby letošní sezóny nasadit opět pouze čtyři obránce. Vstup do utkání se VTJ povedl. Hned na začátku druhé minuty skóroval V.Tomíček. Hosté odpověděli v 5. minutě, když přesilovou hru využil Šostý. O dvě minuty na to se PSK ujal vedení. Minelu v rozehrávce VTJ využil Šebesta. Vojákům chyběl pohyb, a proto bylo poměrně snadné pro hosty dostat se do rychlých přečíslení, ze kterých dokázali přidat ještě dvě branky. Druhá třetina začala opět bídně. Individuální akci zakončil přesnou ranou pod horní tyč Šostý. Vojáci dokázali snížit zásluhou Šnajdra, kterého pěkným pasem našel osamoceného před brankou kapitán Herda, který se vrátil do sestavy po měsíční pauze. Radost vojáků ale trvala pouhou minutu. Na rozdíl čtyř branek zvýšil opět Šostý. Do konce třetiny padly ještě dva góly. Za domácí se prosadil důrazný Holata. Vojáci zlepšili pohyb, dostávali se do šancí, ale bohužel byli to opět hosté, kteří dokázali před koncem třetiny využít rychlý brejk. Ve třetí třetině už měli vojáci více ze hry, ale bez gólového efektu. Gól Jarolíma tři minuty před koncem jen kosmeticky upravil skóre utkání, ve kterém měli ve všech činnostech navrch hosté.

Poslední utkání kalendářního roku sehrají hokejisté VTJ netradičně v sobotu 14.12. na ledě ambiciózních predátorů z České Lípy.

design by jancio22